Toyota RAV4 Hibrit Modeli Araç İncelemesi

313
Toyota RAV4 Hibrit Modeli Araç İncelemesi

Toyota’nın en çok tercih edilen hibrit modellerinden biri olan Toyota RAV4 Hibrit araç incelemesini sizler için düzenledik. Gelin birlikte araba model incelemesine birlikte bakalım.

toyota RAV4 hibrit

Sağlamlık

Bu, arkadaşlarımıza ve ailemize tavsiye etmekte tereddüt etmeyeceğimiz bir araba. Yolda sağlam bir his veriyor, çok iyi kilometre performansı sağlıyor ve tam boyutlu bir bilardo masasını taşımak dışında bir crossover’a ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi yapacak kadar çok yönlü.

Hibrit

 Toyota, hibritler üzerinde herkesten daha uzun süredir çalışıyor ve bunu gösteriyor. Sistemleri sorunsuz çalışmaktadır. Hibrit ile yalnızca daha fazla güç elde etmekle kalmaz, aynı zamanda daha sessizdir ve önemli ölçüde daha iyi kilometre performansı elde eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Plakadan Araç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ne tür bir sürüş yaparsak yapalım (Eko modunda, Normal modda veya Spor modunda), galon başına yaklaşık 35 mil alıyor gibiydik (EPA 40 mpg olduğunu iddia ediyor, ancak sürüş türüne bağlı olarak sürekli olarak 34-36 gördük).

Sağlam yol hissi

RAV4’ün ilk versiyonlarından farklı olarak, bu özellikle dik ve sağlam hissettiriyor. İyi idare eder ve sağlam ve iyi yapılmış hissi verir. Ve kararlıdır. Önceki RAV4’lere göre yoldaki tümsekleri ve gövde eğimi daha az olan virajları iyi emer.

Çok yönlülük

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Dacia Duster İncelemesi ve Test Sürüşü

Çoğu küçük ve orta boy crossover gibi, RAV4, dört kişiyi veya arka koltuklar katlanmış haldeyken şaşırtıcı miktarda eşyanızı taşıyabilir.

Standart Güvenlik

RAV4, önden çarpışma uyarısı ve yaya algılamalı otomatik acil frenleme ile standart olarak gelir. Şeritte kalma yardımı ve şeritten ayrılma uyarısı da standarttır. Kör nokta izlemeyi elde etmek için taban döşemesinden yukarı çıkmanız gerekir ve buna değer.

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂

Bir cevap yazın