Nissan Murano Platinum AWD Özellikleri Nelerdir?

350
Nissan Murano Platinum AWD Özellikleri Nelerdir?

Konu başlıkları ( Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayın )

Nissan’ın en çok tercih edilen modellerinden biri Nissan Murano Platinum AWD’dir. Gelin birlikte model özelliklerine bakalım.

Kilometre

Orta boy bir SUV için kilometre performansı fena değil. Otoyol sürüşünden daha fazla şehir yapıldığında ve toplamda 21 mpg’nin biraz altında kalınmıştır.

Nissan Murano Platinum

Standart güvenlik

Murano, önden çarpışma uyarısının yanı sıra düşük ve yüksek hızlı otomatik acil frenleme ile standart olarak gelmektedir. Ne yazık ki, giderek yaygınlaşan bir hareketle, kör nokta izleme ve çapraz trafik uyarısı almak için bir veya iki trim seviyesi yukarı çıkmanız ve daha fazla ödemeniz gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Dacia Duster İncelemesi ve Test Sürüşü

Murano’da özelliklw kör nokta izleme gereklidir. Nissan ayrıca, hala büyük bir yenilik olan ve özellikle arka görüşün zayıf olduğu bir arabada park ederken inanılmaz derecede faydalı olan kuşbakışı çevre görüş kamerasına öncülük etti.

Geri geri giderken veya bir noktaya manevra yaparken, sanki yukarıdan bakıyormuşsunuz gibi, arabanın her tarafını görebilirsiniz. Buna sahip olduğunuzda, onsuz asla park etmek istemeyeceksiniz.

Sürüş

Sürüş kesinlikle rahat ayara göre ayarlanmıştır. Murano, şehirdeki tümsekleri ve çukurları oldukça iyi emer. İçerisi sessiz, bazı otoyol rüzgâr gürültüsü ve CVT devirleri başlattığında ara sıra motorun hırlaması dışında. Arka koltuk odası gözle görülür şekilde iyi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Toyota RAV4 Hibrit Modeli Araç İncelemesi

İyi Ergonomi

Murano, kullanımı kolay bilgi-eğlence kontrollerine sahiptir. Ayrı ses ve ayar düğmelerinde faktör ve gerçekten şikâyet edecek bir şey yok.

Dış

Bunun beğeniler arasında gidip gitmeyeceğine kendiniz karar vermeniz gerekecek. Nissan, dış tasarımın Gaudi’sidir. Bir sürü swoops ve eğriler. Herkes için değil, ama dış metalinizde biraz parıltıdan hoşlanıyorsanız, Murano’yu beğenebilirsiniz.

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂

Bir cevap yazın