Nike Ayakkabı ile Spor Kombinleri

619
Nike Ayakkabı ile Spor Kombinleri

Ayakkabı tercihi yaparken şık ve özellikle konforlu olmasına dikkat etmeliyiz. Hem rahat hem şık olmak denince akla ilk gelen nike ayakkabı olabilir. Bu yazıda nike ayakkabı ile yapılabilecek spor kombinlerden bahsedeceğiz fakat öncelikle spor ayakkabılar ilgili genel bir özet geçmek istiyoruz.

Ayakkabı seçerken; ayak konforunuza uygun olması gününüzün kalitesini arttırmaktadır. Bunun yanı sıra ayakkabının estetik olması da hem şık oluşu hem de ayakkabının kullanabilirliğini daha da arttırmaktedır.

Ayakkabının sıklıkla değişen hava şartlarına ya da yoğun tempolara karşı dayanıklı olması da ayakkabıyı tercih etmemizdeki en önemli etmenlerden biri olabilir. Özellikle yazları hava alan (astarlı) ayakkabılı tercih etmeniz de ayak sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Kombin Tavsiyeleri

Nike Air Max

Nike Air Max ayakkabılarla incelememize başalayalım. Genellikle unisex üretilen bu ayakkabılar boy avantajı sağlaması nedeniyle çok uzun bir süre tercih edildi ve hala da edilmeye devam etmektedir.. Aynı zamanda rahat bir kullanımla birlikte hava alması da uzun saatler boyunca da kullanılsa bile rahatsızlık vermemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Araçlarda Kör Noktalar Nedir?

Herhangi bir yere kahve içmeye giderken ya da ,bir akşam üzeri dışarı çıkarken spor şık bir kıyafetler dilediğiniz gibi kombin yapabilirsiniz.. Özellikle erkekler boy noktasında sağladığı avantajı çok resmi olmayan davetler ve benzeri ortamlarda da kot bir pantolon ve bir gömlek ile kombinlerini tamamlayabilirler.

Nike Air Force

Bir diğer Nike ayakkabısı ise Air Force. Hava almaması ve tamamen kapalı olması nedeniyle uzun saatler sonunda ayağınızda ağrı bırakma olasılığı biraz yüksek. Fakat çok şık duruyor bu nedenle hem spor şık hem de kısmen klasik kıyafetlerle kombin yapabilirsiniz. Genellikle de rahat fakat beyaz olması temizlik konusunda endişelendiriyor ama bu da sizin ayakkabıyı kullanım şeklinize bağlı.

Nike Runner

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Araç Trafik Sigortası Nerede Yapılır?

Nike’ın Runner modellerindeki spor ayakkabıları da kot ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gençlerin ve orta yaşlıların da kullanabileceği bir model olması da ayakkabının tercih edilmesi ve satın alınmasını da sağlıyor.Hava alan bir yapısı olması ve genel konforu uzun saatler sorunsuz bir spor ayakkabı kullanmanıza vesile olacaktır.

Özellikle yazın kullanmak isteyenler için bizden bir tavsiye; AirMax ayakkabılarınızla birlikte sırtınıza alacağınız bir kamp sandalyesiyle doğa yürüyüşünüz tadını çıkarabilirsiniz. Bir sonraki kamp sandalyesi ile ilgilide bilgiler vermiş olacağız.

Nike ve adidas ayakkabı modellerini farklı fiyat ve çeşitte incelemek isterseniz N11’in internet sitesine göz atabilirsiniz. Bahsi geçen ayakkabılarla ilgili yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşınız. 😀

nike ayakkabı

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂

Bir cevap yazın