LPG montaj fiyatları ne kadar?

1124
LPG montaj fiyatları ne kadar?

Her geçen gün LPG yakıt sistemine olan ilgi artmaya devam etmektedir. LPG sistemleri benzinden daha az yakıt tükettiği için tercih sebebi olmaktadır. Birçok araç fabrikadan direk benzinli olarak çıkmaktadır. Kimisi ise fabrikada lpg sistemi takılıp üretilmektedir. Direk benzinli çıkan araçlarda ilerleyen zamanlarda kullanıcılar yakıt tüketiminde azalma olması için ve ekonomik olarak iyileşmek adına LPG taktırmak isterler.

LPG taktırma işi oldukça profesyonellik isteyen bir iştir. Tüm firmalar tek tek araştırılmalıdır. Özellikle araç 2.0 motordan daha üstün bir motorsa LPG yakıt sisteminde kendini kanıtlamış firmalar seçilmelidir. LPG montaj fiyatları her geçen yıl değişmektedir.  Atiker, BRC, Lovato, Prins, Aldesa, Mimgaz gibi birçok tercih edilir sistemler mevcuttur. Bu ürünler uzun ömürlü ve garanti sunulan ürünler arasında yer almaktadır. Uzun yıllar kullanılan araçlarda LPG sistemleri oldukça tasarruf sağlamaktadır. benzine göre oldukça uygun olan bu sistemin kullanılma amacı da sadece yakıt tasarrufu sağlamaktır.

Lpg montaj fiyatları konusunda kullanıcılar oldukça fazla araştırma yapmalı ve yıllarca tecrübe edinmiş firmalar ile çalışmalıdırlar. LPG taktırma işi kolay gibi görünse bile sonradan bir takım arızalar çıkabilmektedir. Isı sorunları, lpg tüketim sorunları gibi birçok istenmeyen sorunlar oluşabilmektedir.

LPG Taktırma Fiyatları için alttaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://www.otoayar.com/lpg-donusum-fiyatlari-2020/

 

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂

Bir cevap yazın