Kia Telluride SX V6 Modeli Araç Özellikleri

327
Kia Telluride SX V6 Modeli Araç Özellikleri

Kia Telluride SX V6 Modeli Araç Özellikleri İncelemesini sizler için düzenlidik. SUV araç modelleri arasında en çok rağbet gören arabalardan biri olan Kia Telleride’nin rakiplerine göre üstün özellikleri bulunmaktadır.

SUV-dom’daki en akıcı motor/şanzıman kombinasyonlarından biri. İnsanlar bu tür bir motor ve şanzıman pürüzsüzlüğü elde etmek için Cadillac satın alırlardı. Telluride, fark edilmeyen kaymalarla ve 3,8 litrelik bir V6’dan bol miktarda güçle kayar.

kia telluride sx v6

Sürüş

Bu, her şeyden önce, birlikte yaşaması kolay bir SUV. Dediğimiz gibi, güç mükemmel bir şekilde iletilir. İnce A sütunları ve kare şekli ile görüş iyidir. Büyük kapılar, düz eşikler ve uygun yükseklik ile binmek ve inmek kolaydır.

Üçüncü koltuk sırası, ihtiyacınız olduğunda çocuklar için oradadır, ancak zamanın geri kalanında büyük bir kargo alanı oluşturmak için düz bir şekilde zemine katlanır. İkinci sıra da fazladan bir Kia Forte taşımanız gerektiğinde katlanır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Yeni Kia Sorento Modeli Araç İncelemesi

Sürüş konfor için ayarlanmıştır. Sorunsuz, sessiz ve konforlu bir şekilde hareket eder. Telluride’ın içinde olmak için güzel bir yer.

Standart güvenlik

Telluride yalnızca önden çarpışma uyarısı, otomatik acil frenleme ve şeritten ayrılma uyarısı ile gelmiyor, aynı zamanda Kia ayrıca kör nokta izleme, otomatik arka frenlemeli arka çapraz trafik uyarısı ve şeritte kalma asistanı da içeriyor.

Bu özellikler, donanım seviyesinden bağımsız olarak her Telluride’da bulunur. Diğer iki özellik kayda değer. Test ettiğimiz üst uç SX trimi, yön sinyalini açtığınızda size bitişik şeridin bir görünümünü de gösterir. Yani sağa dönmeniz için işaret verirseniz, bir araba veya bisikletin yanınıza gelmediğinden emin olmak için geriye baktığınız zaman Telluride’ın sağ tarafını görürsünüz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   2020 Ford Explorer Hibrit RWD

Bir sistem ayrıca arkadan bir araba veya bisiklet geldiğinde arka kapıları açmanızı da engeller.

Garanti. Kia’nın 10 yıl 100.000 mil aktarma organları garantisi çok iyi. Arabanın geri kalanı 5 yıl veya 60.000 mil boyunca kaplanmıştır. Bu aynı zamanda çoğu rakipten daha iyidir.

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın