Fiat Abarth 2024’te Tamamen Elektrikli Olacak

432
Fiat Abarth 2024’te Tamamen Elektrikli Olacak

Fiat, elektrikli bir gelecek için planlarını açıkladı.  Fiat, Stellantis portföyündeki elektrikli bir hediyeye sahip birkaç markadan biri. Fiat 500 Electric, Avrupa’da zaten satışta ve bir gün Amerika’ya da gidebilir. Fiat’ın EV Günü duyurusundan daha önemli olan kısım performans odaklı. En son Fiat 500 Abarth’ın çatırdayan ve çatırdayan amblemi olan Abarth, elektriklenecek.

Bu, Abarth rozeti hayranları için kötü bir haber gibi geliyorsa, bunu bir güvence olarak kabul edin, gelecekte elektrikli olsa da performanslı Fiat otomobilleri olmaya devam edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Fiat'ın Abarth 2024'te Tamamen Elektrikli Olacak

Bunun Abarth rozeti için ne anlama geldiğine gelince, Abarth takan Fiat’ların standart modellerden daha fazla elektrik motoru veya daha güçlü motor kullanacağı anlamına geldiğini varsayıyoruz. Şirket ayrıca Abarth rozetli Fiat arabalarını giriş seviyesindeki  arkadaşlarından ayırt etmek için daha keskin yol tutuşu yapabilir. Sonunda, her şeyin nasıl ilerlediğini görmek için birkaç yıl beklememiz gerekecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   2022 Yılında Alpina B4 Gran Coupe Çıkabilir

500 Abarth veya 124 Spider Abarth’ın hırıltılı egzoz notasını hala seven bir Abarth hayranıysanız, kullanılmış pazarda büyük bir eksiklik yoktur. Ancak, tamamen elektrikli Abarth rozetli Fiat’lar, bir zamanlar asi hatchback’i susturacak gibi görünüyor.

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın