Coilover Nedir ve Fiyatları Ne kadar?

1175
Coilover Nedir ve Fiyatları Ne kadar?

Konu başlıkları ( Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayın )

Spor amortisör için deyim yerindeyse “rahatlık, konfor ve kaliteden ödün vermemek” diyebiliriz. Spor bir arabanız varsa bu araca bir şeyler yapmak istiyorsak o zaman yürüyen aksamlardan başlamak yerinde bir davranış olacaktır. Bunun için yapılacak iyi bir marka ile yola çıkmak ve aracımıza uygulamaktır.

Bu işlemleri doğru kişilere yaptırmak hedefi on ikiden vurmak gibidir. Coilover dediğimiz ürünler spor amortisör ve helezonlardır. Tabi aracınıza uygun motor ve model gibi bilgileri vererek doğru ürünü almalıyız, bu ürünler genelde firma garantilidir. Çoğu amortisörler manueldir, bazıları da uzaktan kumanda ile yükseltme ve alçaltma yapılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Adaptif Far Sistemi Nedir?

Bu sistemler normal olarak çok pahalı gelebilir ama aracınıza verdiği spor sürüş keyfi de hiçbir yerde bulunmaz, eğer maddi bir güce sahipseniz ve aracını seven biriyseniz mutlaka yaptırmalısınız. İsteğe göre yükseltilip, isteğe göre alçaltılabilen araçlardan revaçta olanı aracı alçaltmaktır.

Coilover Fiyatları

Tofaş Coilover  fiyatları  1000 TL Takım

Honda Coilover fiyatları 1800 TL takım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Performans Yazılımı Chip Tuning İşlemi Nedir

BMW Coilover  fiyatları 2200 TL Takım

 

Yeni otomobil alanlar süspansiyon sistemlerini güçlendirmek için arayışa girerler. Bu sebepten uygun sistemleri bulmak ve yaptırmak biraz zaman alabilir. Bu sistemde aracın komple amortisörleri değişir, normale göre biraz daha serttir ama kesinlikle konfordan ödün vermez, virajlara girerken savurmaz, gerçekten bunu tecrübe edince daha iyi anlaşılır.

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂

Bir cevap yazın