BMW 5 Serisi Hakkında Yeni Bilgiler Yayımlandı

427
BMW 5 Serisi  Hakkında Yeni Bilgiler Yayımlandı

Yeni nesil BMW 5 Serisi, BMW orta ölçekli yönetici sedanının gelişimini hızlandırırken bu hafta halka açık yollarda görüntülendi. Arka tamponunda bir “hibrit test aracı” etiketi taşıyan bu prototip, yeniden tasarlanan dört kapıdan ne bekleyebileceğimize erken bir bakış sunuyor.

Şu ana kadar yeni nesil 5 Serisinin çoğunu görmedik, ancak geçen sonbaharda vahşi doğada görülen daha büyük 7 Serisine benzer bir formül izlemesini bekliyoruz. Hem plug-in hibrit hem de tamamen elektrikli bir model dahil olmak üzere birden fazla elektrikli versiyon görmeyi bekliyoruz. Benzinli ve dizel motorlar da olasıdır, ikincisi denizaşırı pazar için ayrılmıştır.

bmw

BMW, 5 Serisi platformunu elektrifikasyon planları için bir test ortamı olarak kullanıyor ve “Project BEV” mevcut bir modelin görünümünü giyerken, temel mimarinin gelecek nesillerde kullanılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   BMW i Vision Circular : %100 Geri Dönüştürülebilir Elektrikli Otomobil

En son duyduğumuz BMW, üç elektrik motorundan 711 beygir gücünde (mevcut çift turbo V8 M5’ten 111 daha fazla) akülü bir elektrik aktarma organını test ediyordu. Bu kurulumun tonlanmış bir versiyonunun tamamen elektrikli i5 varyantını desteklemesini bekliyoruz.

Yeni nesil 5 Serisi ile ilgili geleneksel olan tek şey, tasarımının hala bir sedan tasarımına sahip olması gibi görünüyor. Daha kısa dingil mesafesi ve daha agresif bir şekilde eğimli arka serası olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Lamborghini Countach LPI 800, Lüks Araçlar

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın