Audi’den Yeni Konsept: Audi Grand Sphere

551
Audi’den Yeni Konsept: Audi Grand Sphere

Audi’nin ürün yerleştirme ekibinin bir üyesi tarafından LinkedIn’de yayınlanan eskizler, Sphere çatısı altında toplanacak üç yeni konseptin ön izlemesini yapıyor.

Sırasıyla Sky Sphere, Grand Sphere ve Urban Sphere olarak adlandırılırlar. Üçlü hakkında gördüğümüz tek şey bir silüet oluşturan bir dizi beyaz çizgi.

audi

Sky Sphere görünüşte uzun bir kaputu ve nispeten kısa bir arka uca akan fastback benzeri bir tavan çizgisi olan iki koltuklu bir coupe şeklini alıyor. Audi serisinin yakınında veya üstünde konumlandırılmış gibi görünüyor, ancak ortaya monte edilmiş bir V10 motorla çalışan ve buna göre şekillendirilen R8’den tamamen farklı bir otomobil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Fiat Abarth 2024'te Tamamen Elektrikli Olacak

Buna karşılık, Grand Sphere neredeyse A7 Sportback’in fütüristik bir versiyonunu andırıyor. Kapılar gösterilmese de, dingil mesafesi ve sera, bunu dört kapılı bir model yapacak kadar büyük görünüyor, ancak tavan çizgisi bir crossover veya SUV’lardan daha alçak. Tabii ki, bu tamamen spekülasyon; sadece eskizlere bakıyoruz.

Son olarak, Urban Sphere, konik (ve neredeyse sportif görünümlü arka uca) sahip olsa da, bir minibüsün orantılarını giyiyor. Diğer iki konseptten daha kutulu ve ön çıkıntısı, dingil mesafesini uzatarak kabinde mümkün olduğunca fazla yer açmak için alışılmadık şekilde kısa.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Fiat'ın Abarth 2024'te Tamamen Elektrikli Olacak

Audi’nin bir sonraki tasarım dilinin ön gösterimini yapıp yapmadıklarını veya üretime geçip geçmediklerini söylemek için henüz çok erken. Sphere konseptleri ilk kez piyasaya çıktığında geleceğin neler getireceğine dair daha iyi bir fikre sahip olacağız.

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın