Araç Boyama Fiyatları 2021

8086
Araç Boyama Fiyatları 2021

Araba boyama fiyatları, araç lokal boya fiyatları, tampon boyama vb. araba boyama ile ilgili fiyatları yazımızda bulabilirsiniz. Araç boyatmak artık günümüzde hem ihtiyaç hem de bazı durumlarda zorunlu olan işler arasında yer edinmektedir.

Araçlar bazı durumlarda kullanıcının gözüne iyi gelmez hale gelir. Kılcal çizikler, ufak vuruklar ve kaportada bulunan eğrilikler araç sürücüsünü rahatsız ede ve komple boyatma ihtiyacı duyar.

Zorunlu haller arasında ise üzülerek söylemek isteriz ki trafik kazaları gibi olumsuz haller gelir. Ufak bir trafik kazası sonrasında bile araçlar komple boyanmak durumunda kalabilir. Kaza gibi yaşanan anlarda, araç sürücüsünün keyfi olarak istediği haller ve belirli projelerde kullanılmak üzere araçlar boyanma işlemine götürülür.

Araba Boyama Fiyatları
Araç Boyama

Günümüz de araç boyama fiyatları oldukça değişebilmektedir. Her boya atölyesinin değişik aralıklarda fiyat verdiğini görmek pek mümkündür. Boya işlemine karar vermeden önce firmayı iyi araştırmak gereklidir. Araba boyama işleri oldukça profesyonel yapılması gerekir. Özellikle fırın boya olmazsa olmazdır. Daha önceden yaptığı işleri bildiğiniz, gördüğünüz araç boya firmaları ile çalışılması her zaman doğru karar olmaktadır. Günümüz de ortalama olarak lokal boya fiyatları ve komple araç boya fiyatları şu şekildedir. Fiyatlar en düşük olarak sıralanmıştır. Bu fiyatlar her firmada değişik olabilmektedir.

Tampon boyama300 ₺
Kapı boyama400 ₺
Kaput boyama500 ₺
Tavan boyama750 ₺
Komple araç boyama5000 ₺
Çamurluk boyama350 ₺

Otomobil boyama firmaları tarafından müşterilere bir takım bilgilendirmeler yapılır. Bu bilgilendirmeler arasında ise kaç gün süreceği, hangi işlemlerin uygulanacağı ve boya sonrasında oluşabilecek herhangi bir hataya karşı ne yapılacağını anlatılır.

Komple araba boya fiyatları konusunda araştırmanızı iyi yapmanız gerekir. Firmayı siz seçecek ve aracınızı teslim edeceksiniz. Bu yüzden iyi araştırılmalı ve güvenilir bir boya atölyesine teslim etmelisiniz.

Komple Araç Boyama Fiyatları 2021

Komple araç boyama ücretlerinde renk ve araca göre farklılık olabilir, ortalama olarak 5000 liradan başlamaktadır.

Tampon Boyama Fiyatları 2021

Tampon boyama fiyatları ne kadar standart bir ücreti olsa da parçanın rengi ve boyutuna göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilmektedir. Tampon boyama fiyatları 350 liradan başlamaktadır.

Komple Araç Boyama Kaç Gün Sürer?

Boya öncesi kuruma 2 gün, boya 1 gün, boya sertleşmesi 2 gün, pasta cila zımpara 1 gün totalde boyandıktan sonra 3 gün sonra aracınızı teslim alabilirsiniz.

Lokal Boyama Kaç Gün Sürer?

Lokal boyamanın kuruması için 1 gün yeterlidir.

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂
1 Yorum
    İsmail

    Hundai era bel altı boyanacak Tanpınar sıfır alınacak 4 yerde ufak tefek ezikler var fiyat ne olur araç beyaz

    14 Haziran 2021 Cevapla

Bir cevap yazın