Acura Integra 2022’de Geri Dönüyor

400
Acura Integra 2022’de Geri Dönüyor

Monterey Otomobil Haftası yoğun bir hafta sonu öncesinde ısınırken, Acura duymaktan heyecan duyduğumuz sürpriz bir duyuru yaptı: Integra 2022’de geri geliyor.

Acura başkan yardımcısı Jon Ikeda Perşembe gecesi geç saatlerde yaptığı açıklamada, “Integra geri döndü” dedi. “Integra’nın orijinal modelin aynı sürüş keyfi ruhu ve DNA’sı ile Acura serisine geri döndüğünü ve tasarım, performans ve genel sürüş deneyimi olmak üzere her şekilde Hassas Hazırlanmış Performansa olan bağlılığımızı yerine getirdiğini söylemekten heyecan duyuyorum.”

Acura, Roadshow’dan Daniel Golson’ın burada gösterdiği gibi, duyuruyu Monterey Otomobil Haftası’na katılan bir gazeteci toplantısına yaptı ve haberleri skywriting dronları aracılığıyla açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   BMW'nin Yeni Mini Elektrikli Bisikleti: CE 02

Acura, vaat edilen 2022 üretim tarihinin ötesinde yaklaşan Integra hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşmadı. Ancak tüm işaretler, Integra tarihine sadık ve uygun yeni bir eklemeye işaret ediyor: Acura’nın gece drone şovunda gösterilen araç silueti, otomotiv gazetecisi Kurt Bradley’in tweetlediği resimlerde görüldüğü gibi, kesinlikle 2 kapılı kompakt bir hatchback gibi görünüyor:

Yeni Integra’nın uygun fiyatlı ve neşeli bir spor kompakt otomobil olarak isim plakasının köklerine yakın duracağını umuyoruz. Ne de olsa 2. nesil Integra, özellikle Type R formunda, nesli tanımlayan bir araç. Honda’nın zaten bazı harika 4 silindirli motorları ve manuel şanzımanları var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Ford'un Eller Serbest BlueCruise Özelliği

Acura, Integra’yı, sevdiğimiz 90’ların simgesinin büyüsünü yeniden yakalayan modern ve rafine bir spor kompaktı olarak geri getirebilirse, bunun bir hit olacağından eminiz.

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın