2023 Hyundai Palisade SUV Yeni Yüzünü Gösteriyor

283
2023 Hyundai Palisade SUV Yeni Yüzünü Gösteriyor

Hyundai Palisade’nin kendine özgü stili, fonksiyonel ve etkileyici iç mekanı ve inanılmaz değeri ile üç sıralı bir SUV sınıfında ölçtüğümüz nakliye konteyneri ve alıcılar arasında popüler olması gerçekten şaşırtıcı değil.Onu kardeş modeli Ascent, Kia izledi. Telluride ve mükemmel Honda Pilot).

2023 hyundai palisade

Hyundai güçlü bir başlangıç ​​yaptı ve en çok satan SUV’sini geliştirerek kaybedecek çok şey olduğunu düşünmüyoruz. 2022 New York Uluslararası Otomobil Fuarı öncesinde, şirket yenilenen 2023 Palisade’sini tanıtıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Skoda Fabia Özellikleri Nelerdir? Skoda Fabia Hakkında Her Şey

Teaser görüntüleri, benzersiz Palisade burnu için daha keskin, daha modern bir görünüm gösteriyor. Mevcut Palisade’nin kavisli dikey seyir lambaları daha düz ve daha açısaldır, ancak küçük bir dikdörtgen kesikli yatay bir eleman tarafından ikiye bölünmüştür.

Yan fotoğrafta başka pek bir şey görünmüyor, ancak aydınlatma armatürünün başka bir açısının yanı sıra cilalı veya işlenmiş yüzeyleri ve boyalı iç kanatları olan bazı güzel, zorunlu telli alaşım jantları gösteriyor. Tekerleğin etrafındaki bazı kalın oymalar taşınıyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Elektrikli Scooter Nedir?

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂

Bir cevap yazın