2022 Yılında Alpina B4 Gran Coupe Çıkabilir

365
2022 Yılında Alpina B4 Gran Coupe Çıkabilir

Alpina’nın ikinci nesil BMW 4 Serisi versiyonu çok yakında. Herkes yakında yeni bir B4 görmeyi beklerken, şaşırtıcı olan, modelin iki kapılı coupe yerine Gran Coupe’ye dayanacağı bildiriliyor.

Birinci nesil B4, birinci nesil 4 Serisinin iki kapılı versiyonuna dayanıyordu ve modelin sayısız öncülü, iki kapılı 3 Serisinin evrimleri olarak piyasaya sürüldü. Coupe ve Cabrio satışları küresel olarak düşüyor, bu nedenle dört kapılı bir düzeni benimsemek Alpina için mantıklı.

alpina b4 gran coupe

Kapı sayısı ne olursa olsun, B4, muhtemelen 2019’da tanıtılan en son 3 Serisi tabanlı B3 ile yakından ilişkili olacak. Güç, en az 462 beygir gücü ve 516 pound-feet tork geliştirmek için 3.0 litrelik sıralı altı turboşarj ile sağlanacak. . Sekiz ileri otomatik şanzıman ve BMW’nin xDrive dört tekerlekten çekiş sistemi ile eşleştirilecek. Birkaç mekanik ve elektronik ince ayar, B4’ü standart 4 Serisinden daha hızlı ve daha hızlı hale getirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Lamborghini Countach LPI 800, Lüks Araçlar

Görsel olarak, B4, onu Alpina serisinin geri kalanıyla uyumlu hale getirecek ince güncellemeler alacak. Büyük ızgara, bir coupe veya bir Gran Coupe olup olmadığına bakılmaksızın kalacak; büyük tasarım değişiklikleri yapma planı yoktur.

Alpina rapor hakkında yorum yapmadı ve henüz bir sonraki B4 ile ilgili ayrıntıları paylaşmadı. Modelin 2022’nin başlarında satışa çıkmasını bekliyoruz, yani resmi çıkışını 2021’in sonundan önce yapabilir. Amerika Birleşik Devletleri’nde satılıp satılmayacağını söylemek için henüz çok erken; Alpina’nın buradaki varlığı büyüyor, ancak şu ana kadar firma çoğunlukla daha büyük arabalara odaklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   BMW 5 Serisi Hakkında Yeni Bilgiler Yayımlandı

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın