2022 Mitsubishi Outlander SEL 2.5 S-AWC İnceleme

354
2022 Mitsubishi Outlander SEL 2.5 S-AWC İnceleme

Konu başlıkları ( Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayın )

20’li yaşlara gelindiğinde Mitsubishi, Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerli bir otomobil şirketi olarak gözden kayboluyor gibi görünüyordu. Araçları eskidi, yenilerine yatırım yapamadılar. 2020’de duyurulan Nissan ile ortaklık sayesinde Mitsubishi, piyasaya yeni bir Outlander sürebildi. Mitsubishi’yi tek başına kurtarmayacak olsa da, oldukça hoş bir crossover.

Mitsubishi, Nissan’ın yeniden tasarlanmış ve saygın Rogue crossover’ını ödünç aldı, üçüncü bir koltuk sırasını alacak şekilde uzattı, biraz daha kötü görünmesi için yeniden şekillendirdi ve 2022 Outlander olarak tanıttı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Nissan Murano Platinum AWD Özellikleri Nelerdir?
2022 Mitsubishi Outlander SEL 2.5 S-AWC

Bu nedenle, Rogue’un birçok özelliğini paylaşır. Outlander iyi donanımlıdır, 2,5 litre kapasiteli 181 hp motora, özellikle iyi sürekli değişken şanzımana, doğru sürüş yüksekliğine, iyi yol tutuşuna ve iyi tasarlanmış ve birlikte yaşaması kolay bir iç mekana sahiptir.

Konforlu

Outlander, yumuşak bir yolcudur. Süspansiyonu rahat taraftadır ve Outlander’a çoğu zaman konforlu bir sürüş sağlar. Mitsubishi ayrıca, destekleyici ön koltuklar, geniş, ayarlanabilir arka koltuklar ve lüks otomobillerdeki mevcut “kapitone deri” trendini taklit eden koltuk kaplamalarıyla iç mekanı “şaşırtarak” iyi bir iş çıkardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   SUV Modelleri

Ergonomi

Outlander’daki kontroller iyi düşünülmüş, mantıklı ve kullanımı kolaydır. 9 inçlik ekran büyük ve iyi yerleştirilmiş.

Güvenlik

Outlander’ın 2022’de bir araba alıcısının güvenlik açısından istediği her şeye sahip olduğunu görmekten memnunuz. SEL versiyonumuz otomatik acil frenleme, uyarlanabilir hız sabitleyici, kör nokta uyarısı, arka çapraz trafik uyarısı, şerit tutma ve daha fazlasıyla birlikte geldi.

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın