2022 BMW X5 Siyah Vermilion Edition Özellikleri

514
2022 BMW X5 Siyah Vermilion Edition Özellikleri

Esas olarak özel bir renk kombinasyonuna dönüşen sınırlı üretim modeller genellikle çok ilgi çekici değildir. 2022 BMW X5 Black Vermilion Edition’da durum böyle değil. İlginç ile çekiciyi karıştırmayın, çünkü bu lüks crossover için de pek uygun görünmüyor.

Bu X5’in formülü basittir. Saten siyah bir boya şemasına sahiptir, ancak ızgaradaki dikey çıtalar, kırmızı fren kaliperleri ile uyumlu, parlak bir kırmızıya boyanmıştır. Kesinlikle siyah tuvalin üzerinde göze çarpıyor ve X5’e biraz ruj sürülmüş gibi mi, yoksa komşunun kedisini yemenin ortasında mı yakalanmış olduğundan emin değiliz. Ve eğer ikincisiyse, belki de ALF Sürümü olarak adlandırılmalıdır. Diğer dış özellikler arasında daha agresif M Sport tamponlar ve yan etekler, 22 inç jantlar ve M Sport egzoz yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   BMW M4 CSL 2023'te Bekleniyor
2022 BMW X5 Siyah Vermilion Edition

Siyah ve kırmızı şema, siyah deri ve kırmızı biye ve dikişlerle içeride devam ediyor. Karbon fiber kaplama, ön konsolu derinin olmadığı her yerde süslüyor ve vites kolu ve iDrive kumandası, şık cam versiyonlara yükseltildi.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın