2022 BMW iX3 Yeni Özellikleri Nelerdir?

504
2022 BMW iX3 Yeni Özellikleri Nelerdir?

BMW hala 2021 model yılı için piyasaya sürülen pilli elektrikli iX3’ü ABD’ye vermeyi uygun görmedi, ancak Münih otomobil üreticisi güncellenmiş 2022 versiyonunu dünyanın geri kalanı için piyasaya sürdü.

Değişiklikler, iX3’e birkaç ay önce satın alabileceğimiz standart X3 ile aynı aile görünümünü verdi. Elektrikli crossover şimdi, BMW i Blue ile vurgulanan ön ve arkada daha köşeli ve yontulmuş ön panoya yer veren M Sport paketi standart olarak kullanıyor. 

Öndeki ışıklar artık standart olarak uyarlanabilir LED’ler, arkada üç boyutlu LED arka lambalarla göz kamaştırıcı göz kamaştırıcı devam ediyor. Küçük ute, 19 inç jantlarda standart olarak gelir, ancak 20 inçlik aerodinamik M Sport jantların yeni tasarımı seçenekler sayfasına katılır.

 

Gözden geçirilmiş kontrol ekranları, dijital kokpit ve bilgi-eğlence ekranının her birini 12,3 inç ile uyumlu hale getiriyor. Revize edilmiş kumanda, orta tünelde bulunur ve vites seçme kolu, motor çalıştırma düğmesi, Sürüş Deneyimi Kontrolü seçicileri ve park freni düğmesini içerir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   2022 BMW X5 Siyah Vermilion Edition Özellikleri

BMW i Mavi vurguları dış kısımla koordineli olarak burada vites koluna, marş düğmesine ve direksiyona yerleştirilmiştir. Son olarak, kabin, fabrika çıkışı “Aluminium Rhombicle koyu kaplama” ile kontrast oluşturan delikli Sensatec döşemeli Spor koltuklarla donatılacak. 

80 kWh pil, arka aksta 282 beygir gücü ve 295 pound-feet tork üreten tek bir motoru beslemektedir. WLTP döngüsündeki maksimum tahmini menzil 286 mildir. 2022 iX3, önümüzdeki ay Münih Motor Show’da görücüye çıkacak. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   2022 Audi RS 3 Yeni Özellikleri İle Tanıtıldı

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂

Bir cevap yazın