2020 Hyundai Sonata Hybrid Limited Araç İncelemesi

375
2020 Hyundai Sonata Hybrid Limited Araç İncelemesi

Konu başlıkları ( Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayın )

2020 Hyundai Sonato Hybrid Limited araç modeli incelemesini sizler için yaptık. Araba tutkunlarının en çok merak ettiği Hyundai modellerinden biri olan Sonata’nın avantajlarına gelin birlikte bakalım.

2020 Hyundai Sonata Hybrid Limited

Kilometre

Karışık sürüşümüzde EPA’nın tahmini 47 mpg’sini tam olarak vurmadık. Ama yine de aldığımız 40 mpg’den çok etkilendik. Zahmetsizce. Bu yüksek kilometre performansı nedeniyle, Sonata Hybrid, dolu bir depo ile 500 mil menzile sahiptir. Bazılarımız için bu, doldurmalar arasında haftalar anlamına gelir.

Hyundai, Sonata’yı hiçbir belirgin dezavantajı olmayan bir melez yaparak iyi bir iş çıkardı. Hızlanma düzgün ve bol. Şanzımanın çalışması neredeyse görünmezdir. Ara sıra motorun sesini duyarsınız, ancak aksi takdirde diğer sessiz arabalar gibi sürer.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   2020 Mazda 6 Teknik Özellikleri ve Artı Yönleri

İşleme

Sonata’nın bu son versiyonu, işleme departmanında büyük bir adım attı. Eski Sonat yumuşacık ve dalgalıydı. 2020, net ve güvenle idare eder. Özellikle sportif değil, ancak çok temiz ve güvenli bir şekilde gidiyor, bu da sürüşü kolaylaştırıyor.

İç mekân

Sınırlı süslemeli Sonata’mızın içi hem teknik görünümlü hem de ergonomik olarak oldukça iyi. Örneğin, sıcaklık kontrolleri için iki büyük yuvarlak düğme var, ancak düğmelerin içinde dijital bir okuma var. Böylece kullanımı kolay kontrolleri kaybetmeden teknolojiye sahip olursunuz. İç mekânın çoğu iyi yastıklı ve güzel görünüyor. Yolda, rüzgâr ve lastik gürültüsü iyi bir şekilde engellenir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   SUV Modelleri

Stil

Hyundai orta boy sedanıyla risk aldı ve kuyruğa karışan uzun, eğimli arka tavan çizgisiyle onu bir fastback gibi görünmesini sağladı.

Görünüm

Bu arabada arka camın eğimini gördüğünüzde, hissederek geri geri gideceğinizi varsayıyorsunuz. Bu yüzden, orada gerçekte ne kadar pencere olduğuna şaşırdık. Çoğu modern araba gibi, dikiz aynasından dışarı baktığınızda bagajı göremezsiniz. Ancak arkanızda neler olup bittiğini kontrol etmek için yeterli görüş alanı var. Ön ve yan görüş, makul derecede ince tavan direkleri ve uzun yan camlar sayesinde kısmen korunuyor.

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂

Bir cevap yazın