2019 Kia Niro Ev Ex Premium Araç Modeli Özellikleri

316
2019 Kia Niro Ev Ex Premium Araç Modeli Özellikleri

Kia’nın en çok tercih edilen araba modellerinden biri olan Niro Ev Ex Premium’u sizler için inceledik. Otomobil model incelemelerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Oldukça Rahat

Niro küçük bir arabadır. Bu yüzden bir Lincoln Navigator sürüşü beklemeyin. Ama boyutuna göre gerçekten çok rahat. Özellikle ön koltuklar oldukça konforludur.

İç mekân havadar hissediyor. EX Premium versiyonunda ısıtmalı ve soğutmalı deri koltuklar, ısıtmalı direksiyon simidi ve açılır tavan gibi birçok konfor ve rahatlık özelliği vardır. Ve özellikle sessiz olması, benzinli-elektrikli muadilinden daha lüks hissetmesini sağlıyor.

2019 Kia Niro Ev Ex Premium

Güvenlik

Temel model Niro bile ihtiyacınız olan şeylerle birlikte gelir. Ön Çarpışma Uyarısı, Otomatik Acil Frenleme, Kör Nokta Uyarısı, Şeritten Ayrılma Uyarısı ve Arka Çapraz Trafik Uyarısı bulunmaktadır. Adaptif hız sabitleyici bile standarttır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   2020 Ford Explorer Hibrit RWD

Görüş Mesafesi

 Niro, sizi bir arabadan çok bir SUV gibi dik bir oturma pozisyonuna getirir. Güzel, büyük bir ön cam ve geniş yan camlarla birleştiğinde etrafınızı görmek oldukça kolay.

Arkada, bu günlerde otomobiller için arkadan üç çeyrek görüşünüzü engelleyen büyük bir kornalı C sütununa sahip olmak daha tipik. Elbette park etmek için bir kamera bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Yeni Kia Sorento Modeli Araç İncelemesi

Ergonomi

Niro modern hissediyor ve kontrollerin anlaşılması ve çalıştırılması kolaydır.

Pratik. Bir daha asla bir benzin istasyonuna girmek zorunda kalmayacağınız gerçeğini bir kenara bırakırsak Niro çok yönlü ve pratiktir. Beş kapısı, katlanabilen arka koltukları ve arkada pilin izinsiz girişi olmadan kolayca erişilebilen bir kargo alanı vardır.

Araçlarda Kör Nokta

Araç kullanırken birçoğumuz aynalardaki kör noktalardan dolayı sorun yaşamışızdır. Bu video ile o kör noktalarda bulunan araçları fark etmek için neler yapmalıyız, izlemekte fayda var. Güvenli sürüşler. 🙂
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın